Ing. Radovan       Gondek

 

RG System

 

Sídlo:

Priessnitzova 411 

790 01 Jeseník

 

 Provozovna:

Dukelská 1236/25  (eMKO)

790 01  Jeseník

 

IČO: 47841800

 

602 608 312

602 608 385

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

PROVĚŘENÍ OBCHODNÍHO PARTNERA

 

V dnešní nepřehledné době, kdy každý rok vzniká a zaniká množství podnikatelských subjektů, je vhodné, zvláště u nových obchodních partnerů,  využít naší služby "ohodnocení obchodního partnera". Tuto naši službu využívají především velké společnosti, ale přínosem může být i pro živnostníky a drobné společnosti.

Při hodnocení využíváme našich dlouholetých zkušeností, kdy informace, která pro " laika " nemá vypovídací hodnotu, nám může signalizovat problém, kterému lze na základě této služby, námi poskytnuté, předejít.

Tuto službu poskytujeme již druhým rokem a dle dosavadních výsledků je její vypovídací schopnost velmi vysoká, což nás těší. Budeme rádi, pokud i Vy využijete této možnosti a ušetříte finanční prostředky, které by následně padly na samotné vymáhání pohledávky, ať už soudní či mimosoudní cestou.

V případě Vašeho zájmu o tuto službu nás prosím kontaktujte. Snažíme se Vám vyhovět co nejdříve, často budete mít hodnocení subjektu k dispozici ještě týž den, kdy nás o něj požádáte. Vždyť čas jsou peníze a mít cenné informace co nejdříve je vždy ku prospěchu věci.

 

                            

 

2016 All right reserved - RGSYSTEM | Created FOR RGSYSTEM | Powered by Joomla!